שיטת אלבאום
 
 

שיטת אלבאום

 
 
טיפול בשיטת אלבאום

שיטת אלבאום לטיפול בהתפרצויות זעם (המלצה מלקוח)

שיטת אלבאום לשיפור מיומנויות חברתיות (המלצה מלקוח)

 
 

טיפול בשיטת אלבאום

שיטת אלבאום פועלת בהצלחה משנת 1987 ובעזרתה טופלו אלפי ילדים, בני נוער ומבוגרים אשר שיפרו את איכות חייהם. הם התגברו על קשיים אובייקטיביים, מולדים ונרכשים - ליקויי למידה, הפרעות קשב וריכוז ובעיות במיומנויות חברתיות, אשר פגעו בהם הן בלימודים והן בחיים האישיים (יצירת זוגיות, הצלחה במקום העבודה, שימור קשרים חברתיים ועוד).

במהלך המפגשים, מטפל בשיטת אלבאום חושף את המטופל שלו לעבודה גופנית בהתאם ליכולותיו. סף הקושי של הפעילות עולה לפי יכולות המטופל, מצד אחד - כדי לא לתסכלו עם דרישות גבוהות מדי, ומצד שני - לדרוש לעשות, לעבוד ולא "לברוח".

מהר מאוד מורגשת עלייה ביכולות וברמת התפקוד של המטופל, הן בחדר הטיפולים והן "בחיים האמתיים" - בגן הילדים, בכיתה, באוניברסיטה, במערכות יחסים ובעצם בכל תחום שבו המטופל מרגיש שאינו ממצה את יכולותיו.

 טיפול בשיטת אלבאום - מרכז רצונות
 שיטת אלבאום לטיפול בהתפרצויות זעם

שיטת אלבאום לטיפול בהתפרצויות זעם

מיכאל (שם בדוי), בן 47:
"פורת התחיל לטפל בבני כשהיה בן 11, כשחווינו בבית גירושין. מהר מאוד נוצר קשר אישי בין פורת לילד וכבר לאחר מספר טיפולים ראיתי התקדמות, הן בירידה במספר התפרצויות הכעס של בני והן בהפסקת מצמוצי עין ("טיקים") שליוו אותו בחודשים שלפני הטיפול.

השיפור המשיך גם בבית הספר, וקיבלתי מהצוות המקצועי (מורות ויועצת) תגובות על שיפור ביכולות של בני - הן בכיתה במהלך השיעורים והן ברמה החברתית. אני ממליץ מאוד על שיטת אלבאום ועל פורת הגר כמטפל."


 

שיטת אלבאום לשיפור מיומנויות חברתיות

עדה (שם בדוי), בת 34:
"הגעתי לפורת בעקבות המלצה של חברה טובה, במטרה לתת מענה לקושי שהיה לי בשמירה על מערכות יחסים. עם הרבה עדינות, רצון, נחישות ועבודה גופנית משולבת בשיחות ובדמיון מודרך - פורת הצליח לעזור לי להגיע לשורש הבעיה ולמחסום הראשי שגרם לי לקושי ולסבל.

בעזרת הטיפול הצלחתי להגיע להבנות ולתובנות, והיום אני בתוך מערכת זוגית טובה ועומדת לפני חתונה. חשבתי ש"שיטת אלבאום" מיועדת לילדים, אך בכל זאת ניסיתי והיום אני מבינה שאיפה שיש קושי יש מקום לפיתרון בעזרת שיטה זו ובעזרת מטפל טוב ומסור. תודה, פורת."
 

 שיטת אלבאום לשיפור מיומנויות חברתיות
   
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר